Женская хорошесть. Жіноча хорошість

Жіноча хорошість.  

Жінка, яка знає про те, що вона хороша дружина, мати, подруга, коханка, виконує свою зумовленість, робить усе правильно, як її навчали прямо чи опосередковано. Вона все виконує так, як належить, у межах загальноприйнятого, але залишається байдужою в серці своєму. Ця жінка добре виконує весь жіночий повсякденний обов’язок, розраховуючи на те, що, будучи такою гарною жінкою, про яку тільки може мріяти чоловік, вона натомість може і повинна отримати все те, чого прагне кожна жінка. І більше того, чоловік, друг, коханець повинен цінувати її і розуміти, що такі турботливі і поступливі жінки на дорозі не валяються.

І це насправді так. Сучасна жінка стає дедалі більш емансипованою, дедалі більше звільняється від залежності, підпорядкованості, пригніченості, забобонів, від усього застарілого. Через поширення ідей фемінізму та його руху вона вимагає для себе рівних із чоловіками прав. Тому жіночі гарність і поступливість у тому вигляді, в якому вони були в наших мам, зникають геть. Для тієї жінки чоловік, яким би він не був, був багатством усього її життя, він був її щастям, горем, радістю і сумом, він був її опорою і надією. Далеко не кожна жінка могла сказати, що в неї є чоловік, свій чоловік. Жінки мучилися від туги і печалі за чоловіком, вони хотіли простого бабиного щастя, а головне, обзавестися дітлахами від свого власного, рідного мужика і зажити всмак.

Чоловіків завжди не вистачало. Хлопчиків народжувалося менше, ніж дівчаток, і 15% з них, за статистикою, не доживали до статевої зрілості. І тому хлопцям було не до дівчат: одні ставили перед собою високі цілі і служили цим прагненням, інші ставали непридатними, спиваючись, гинучи від ігрової залежності, від наркотиків, потрапляючи до в’язниці. Жінки у своєму палкому прагненні за будь-яку ціну бути з чоловіком вихоплювали їх одна в одної і забирали з-під носа. Чоловікам подобалося йти в нове, більш привабливе, більш молоде, знову і знову. Сучасний літній чоловік сьогодні йде з сім’ї, проживши в шлюбі 25-30 років, і оновлює своє життя з дівчинкою, яка годиться йому в доньки, а то й онуки. Жінки, подивившись на це неподобство, сказали: “Обійдетеся!” – і теж пустилися берега, вибираючи собі юних красенів, залицяючись до них і примудряючись вийти за них заміж.

Вискочивши з існуючих у минулому обмежень, людина кинулася надолужувати згаяне, намагаючись поживитися любовними солодощами, знехтувавши віком і громадською думкою. Кожному доводиться розбиратися зі своїм власним життям і своїми почуттями та платити за рахунками.

Але жіноча хорошість – риса зумовленої жінки, яка показово служить власному чоловікові, поволі заганяючи його в суворі обмеження, створюючи, по суті, в’язницю, застосовуючи водночас не батіг, а тільки пряник, обволікаючи його собою, роблячи все звичним і механічним до болю. Вона вчить її жити без себе, і вона із задоволенням навчається цьому, через багато років мало розуміючи що-небудь про себе.

Прагнення здійснити своє життя за рахунок чоловіка відбулося. Жінка облагодіяла чоловіка, втопивши його життя у своєму.

Емоції розвитку:

 • Усвідомити й усвідомлювати те, що відбувається між чоловіком і жінкою
 • Побачити, наскільки вільно ви себе почуваєте з іншим
 • Ви можете з іншим залишатися собою?
 • Чи з появою іншого ви змінюєтеся на очах, намагаючись піти в роль?
 • Ви можете дозволити іншому бути собою?
 • У вас довірливі стосунки між собою?
 • Чи диктаторські, з позиції сили?
 • Чи ви хитруєте, хитруєте, догоджаєте, робите все, щоб схилити іншого до бажаного для вас?
 • Вам добре з собою?
 • Вам так само добре, коли ви з іншим?
 • Ви розумієте іншого як себе?
 • Чи він для вас залишається незнайомцем?
 • Усвідомте якість вашого життя
 • Любіть і будьте коханими
 • Будьте щирі
 • Дозвольте іншому те, що берете собі
 • Відпустіть себе

Жіноча хорошість.  

Диво жінка

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.