Бессознательная привязанность – любовь к еде – это его компромисс с жизнью, Обжорство, заедание, голод любви, вся жизнь кажется горькой. Несвідома прихильність - любов до їжі - це його компроміс із життям, Ненажерливість, заїдання, голод любові, все життя здається гірким.

Обжерливість, заїдання, голод любові.  

Будучи не задоволеними своїм життям, ми можемо й не підозрювати про це, бо пригнічена в підсвідомості незадоволеність виражається бурхливим ментальним потоком бажань і марень про майбутнє, затоплюючи нас і відводячи дедалі далі з сьогохвилинного, атомарного моменту життя. Цей потік мрій заманює й обіцяє, що в нас у майбутньому, як у раю, буде все: багато грошей, хороші, а ліпше розкішні квартири; чоловіки отримають свої ідеали – не ідеал, а ідеали, багато ідеальних жінок; прийдуть до влади; отримають могутність і стануть прославленими – про їхнє існування дізнається світ, їхні імена увічнять ще за життя.

Жінки так далеко не заходять, а якщо заходять, то не всі. Будучи ближчою до Землі, жінка мріє про земне – про кохання і щастя з чоловіком, за яким вона сумує і від якого хотіла б носити під серцем дитя.

Ну а поки що ми шукаємо, в кому розчинити своє існування – існування, а не життя, бо нашому справжньому життю потрібен автор, здатний вести нас нашим власним життям не із закритими, а з відкритими і, головне, сприйнятливими очима, готовими негайно бачити те, що відбувається, й не обмежувати життя упередженням і знанням, тікаючи від моменту, ховаючись за мисленням про те чи інше, упускаючи можливість возз’єднання в собі, зближення з собою в прийнятті себе. Маючи відкриті очі, можна піти з мілководдя, з периферії розуму, де все колишеться, трясеться, витрясаючи нас із самих себе, і ми жадаємо перемир’я, самозабуття, спокою і задоволеності, щоб внутрішні землетруси припинилися. І ми призвичаїлися їх зупиняти, втішаючи себе харчовими запоями.

Достаток життя – результат нескінченного докладання творчих рук, які можуть задовольнити найвибагливішого гурмана. Але той, хто компенсує свою незадоволеність собою і життям, не обов’язково гурман, він просто починає їсти багато, хтиво, обставляючи це по-царськи або обходячись однією мискою. Він жує, поглинає їжу і, як в алкогольному запої, чекає миті, коли внутрішній спазм відпустить і він продовжить свою подорож до наступної миті ненажерливості. Це його привал, причому в найбільш неврочний час – на ніч. Але зате він якийсь час зайнятий і вільний від світу і від себе самого.

Така несвідома прихильність – любов до їжі – це її компроміс із життям. Інакше все життя здається гірким, скорботним і тужливим. І якесь роздолля, відпущеність настають, коли вона бачить стіл, їжу, смаколики або коли дивиться на годинник і всередині починає вібрувати радість передчуття: скоро обід!

Прихильність до будь-чого чи будь-кого породжує багато психологічних проблем, від прив’язаності ми сліпнемо і глохнемо. Ми не хочемо бачити і чути, що ми потрапили в пастку, – це колія, в якій ми прописані, і ми грузнемо в ній.

Вибратися звідти, не нашкодивши собі, не компенсуючи одну пристрасть іншою, ще важчою, можливо усвідомлюючи. Але ми не хочемо усвідомленості, адже для цього треба підніматися, і перш ніж ми навчимося усвідомлювати, ми багато разів гаситимемо в собі це світло.

Наша пристрасть в іншому: якщо ми не можемо знайти себе в любові та відданості з іншими, ми знаходимо себе у відмові забути самого себе, нескінченно втамовуючи голод любові заїданням. І це стає не тільки психологічною проблемою, а й фізичною недугою. Так ми навчилися уникати самих себе і життя, відвернувши себе такою ціною від того, що нам здавалося найдорожчим у світі (і, як завжди, найдорожчим для нас були не ми самі), – від відданості в коханні, і знаходимо себе у відданості самозабуттю, виконуючи одну з поставлених колись умов. Ми йдемо компенсаційною стежкою, створюючи можливість примирення за допомогою нескінченного заїдання, намагаючись залатати тріщину свого безлюбовного життя.

Емоції розвитку:

  • Виходячи за обмеження
  • Розправляючись у самому собі
  • Приймаючи правильне положення
  • Не витоптуючи те, що є, – вміючи проходити далі
  • Скасовуючи страту
  • Йдучи від послідовності у відпущеність
    Вростаючи глибоко в життя
  • Слідуючи в собі
    Відкриваючи очі – не закриваючи вуха
  • Стаючи освіченим

Обжерливість, заїдання, голод любові.  

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.