Поиск большой и чистой любви. Пошук великого і чистого кохання

Пошук великого і чистого кохання

Неготовність виявляти сексуальний інтерес, а тим більше сексуальність, пов’язана зі страхом, як чоловіки, так і жінки, бути неправильно тлумаченим. Одна річ, коли ми ведемо ментальну гру один з одним – тут, якщо ми себе чимось видали, ми одразу можемо це і забрати, поправити, пожартувати: «Нічого особливого не подумайте. Ай-ай-ай, невдало пожартував». І залишається велике поле для діяльності, де кожен може натякнути злегка, по-кінському, і сховатися, даючи волю вашій уяві, підганяючи його багатообіцяючим натяком, як у вас двох могло б усе розцвісти і на що перетворитися.

Від одних лише натяків ми починаємо переглядати, як розквітає запашний сад нашої надії на кохання. При цьому ми поводимося скромно, з головою себе не видаємо: інтрига народжується на очах, і все стає з кожним днем набагато цікавіше, ніж було. Напруження пристрасті стає сильнішим, і з ним виростають як гриби всі проекції, які ховалися в нашій підсвідомості. Вони вириваються на волю і, як чудовий художник, розмальовують велике безмежне полотно нашого спільного майбутнього, яке починає виблискувати та зліпити нас самих.

Така чарівна завороженість своїм майбутнім дозволяє не сильно вникати в те, що відбувається. Тепер можна особливо не слухати іншого. Це нічого, що час від часу він починає крізь усе словесно-емоційне лушпиння говорити реальні речі про себе, про своє ставлення, показуючи і проявляючи самого себе. Але тепер він або вона можуть робити це цілком сміливо – слухати нема кому, щоб побачити того, хто є насправді, бажання самообману вже підготувало ґрунт, щоб бачити лише те, що ми хочемо бачити. Тепер реальна зустріч одна з одною буде відкладена до найгірших часів.

Якщо виявляти сексуальність відкрито – це дуже відверто і дуже гаряче. На таку демонстративну палкість може піти той, хто сам палкий і не боїться виставленого напоказ бажання. Таке полум’я сексуальної пристрасті кидає їх в обійми один одного, але з надією, прихованою навіть від самого себе, не те що від іншого, що в цій новій пристрасті вони відшукають ланку їхнього власного життя, що бракує, – любов. І поки вони угорають один від одного в бунтівній пристрасті, вони нишпорять у темряві своєї підсвідомості, ведуть прихований пошук ключів свого щастя в іншому, при цьому виявляючи один для одного зовні сексуальний снобізм, показуючи, що вони вищі за посередні, загальноприйняті відносини між чоловіком і жінкою .

Такий агресивно-сексуальний спосіб бути з іншим веде туди ж, куди й пригнічений, – до пошуку великого та чистого кохання.

Емоції розвитку:

 • Усвідомимо свій власний спосіб сексуального залучення
 • Усвідомимо, що відбувається з нами ментально, коли нас авансують на стосунки
 • Якщо нам аванс видає той, хто нас не цікавить, – як ми робимо
 • Якщо аванс видається тим, кого ми бажаємо, хто нас цікавить з усіма тельбухами:
 • Усвідомимо, як ми запалюємося зсередини і як починаємо палко думати про бажаний і перспективу
 • Усвідомимо все, що проноситься про минуле і минулі зв’язки, яку ми вибудовуємо паралель
 • І до якого завершення ми маємо прийти у цих відносинах у майбутньому
 • Не втрачаємо на увазі момент, як ми себе в ньому відчуваємо
 • Чи допомагаємо собі та іншому
 • Створюємо чи давимо і руйнуємо те, що відбувається, сподіваючись видавити для нас бажане
 • Заходимося від захоплення
 • Або сумуємо заздалегідь
 • А може ми просто живемо моментом
 • Це було б чудово
 • Відпустіть себе

Пошук великого і чистого кохання

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.